D Kilit Mapa

D kilit mapa, bağlantı kildi ve mapa olarak d kilit 5 mm çapından başlayarak yaklaşık 50 mm kilit mapa aralığında sıralanmaktadır. Yük taşıma ve kaldırma konusunda iyi bir kondisyona sahip olmayan d kilit mapa bağlantı ve asma germe projelerinde tercih edilmektedir.

Tamamı çelik ve galvaniz kaplı olan d kilit mapa çelik halat ucu bağlantı aksesuarı olduğu için günlük kullanım ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Örneklendirmek gerekirse oto çeki halatı ucuna takılarak bağlantı elemanı olarak kullanılmaktadır yine buna benzer şekilde çelik halat ucunda eklenmesi gereken bir radansa ve kuş göz kanca bağlantısında harika birleştirici özelliği ile müthiş çözüm ortağıdır.

Ucuz d kilit mapa nasıl bulurum?

D kilit mapa yani piyasadaki diğer mahalli ismi olan Çin kilidi zaten yüksek ve tonajlı kilitlerin en ekonomik modelidir. 10 mm Çin kilidi ile yüksek tonajlı 3/8 10 mm olan ve 1 ton taşıma kapasitesi olan kilit ile bir tutmamalısınız. Buna benzer 20 mm Çin kilidi ile ¾ yani 20 mm 4,75 ton taşıma kapasiteli bir ürünü asla yan yana koyamayız. Arasında ki fark kondisyon ve taşıma kapasitesine bağlıdır. Dijital ve fiziksel kataloğumuzda farklı sayfalar ve içerikler arasında yer almaktadır. Aralarındaki farkı biraz açmamız gerekir ise her ne kadar akraba ürünler olsa dahi niteliklerinden ötürü biri yüksek tonajlı kilit gurubuna girerek ve orada 4 ayrı seçeneğe sahip olan tonajlı düz kilit ve tonajlı omega kilit yine kendi bünyesinde sahip olduğu en önemli iş güvenliği detaylarında öne çıkan somunlu ve kopilyalı özelliği ile çok güvenilir ürünler arasında yer almaktadır.

Düz Çin kilidi ise seri üretim ürünü olarak en basit ve ekonomik yöntemlerde kullanılmak üzere üretilmiş bir bağlantı mapasıdır. Tamamı kaldyum kaplı galvaniz kilit olarak da adlandırılabilir.

Stoklarımızda çuvallar içerisinde boyutu ile orantılı bir şekilde adet sayılarını belirleyerek muhafaza ediyoruz. 10 mm d kilit bir çuvalda net olarak 300 adet olarak bulunmaktadır. 16 mm d kilit ise net olarak 50 adet olarak bulunmaktadır. Bir çuvaldaki toplam kilit ağırlığının 25 kg ağırlığı geçmemesini önemsiyoruz. Yetişkin bir insanın gerektiğinde belli bir mesafede kişinin kendisinin taşıyabileceği düşüncesiyle çuvallarımız ona göre tasarlanmıştır.

Talep ettiğiniz kilit özelliğine göre bize danışabileceğiniz konularda size sunabileceğimiz yardımlar şöyledir. Bağlantı yapacağınız mapa veya zincir ucu hatta halat ucu bu seçiminize göre ölçü ve çap konusunda iş birliği yaparak maximum tonajıda belirleyerek çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Danışmak istediğiniz bütün sorularınız için buradayız.

info@ozgulcelikhalat.com

author avatar
ozgulcelikhalat